Teklifler

  Hizmetlerimiz

  Mimari Hizmetler

  Bir yapının hatasız ve eksiksiz şekilde hayata geçirilmesinin temelinde, mimari hizmetleri yatmaktadır. Yapıyı ait tüm iç ve dış mekanlar ile beraber ölçümler, konusunda tecrübe sahibi mimarlar eşliğinde ele alınır. Hazırlanan mimari projeler kağıt üzerinde ve teknolojik sistemi altında bilgisayara 3 boyutlu biçimde aktarılır.

  a

  Hizmetlerimiz

  a

  İç Dizayn

  İç dizayn tasarım herhangi bir mekanın içini tasarlama sürecine denir. Alanların verimli ve şık kullanılmasına yönelik yapılan iç mekan tasarlamaları, planlama, estetik ve teknik çözümler sonucu başarıya ulaşır. İç mimarlık olarak adlandırılan tasarım ve sonuç süreçlerinin tamamı kişilere işlevsel yaşam alanları katmak ve görsel ambiyansı sağlamak için yapılır. Pek çok faktör iç mekan tasarımında rol oynar.

   
  • Görsel faktörler(renk, ışık, biçim),
  • Dokunsal faktörler(yüzey, şekil, doku),
  • İşitsel faktörler(gürültü, yankı).

  Hizmetlerimiz

  Mimari Perspektif Çizim

  Mimari Perspektif Çizim ve Proje Tasarımı eğitimi, Üniversitelerin Mimarlık, Sanat Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültelerinin, Mimarlık, İç Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama vb. bölümlerinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik, Proje Tasarımı, Temel Sanat Eğitimi, Tasarı Geometri, Teknik Resim, Perspektif, Maket Yapımı, Dijital ortamda Proje Çizimi, Tipografi Uygulamaları, İllüstrasyon Çizimi,  Boyama Teknikleri gibi alan derslerine takviye olarak gerçekleşmektedir.

  a

  Hizmetlerimiz

  a

  Dış Tasarım

  Dış mekan tasarımı, dışmimarlar tarafından yapılan ve her detayın teknik olarak hesaplanmasını gerektiren bir süreçtir. Dekorasyon ise iç mimarlığın bir bölümünü oluşturan ve daha çok kişisel zevklere göre tasarımın yapıldığı süreçtir. Dış mimarın mekan tasarlamasından sonra farklı zevklere göre dekorasyon süreci tamamlanır. Her iki süreç de zevkli ve kreatiftir.

  Hemen Arayın
  Açık Sohbet
  1
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
  Merhaba size Red Art İç Mimar Web Sitesi Üzerinden Mesaj Atıyorum